„Śpiewamy na cześć Pana”

Uczestnicząc 22 maja w V spotkaniu z piosenką religijną „Śpiewamy na cześć Pana” zakończyliśmy XXV Powiatowy Dzień Osób Niepełnosprawnych „Słoneczny Tydzień”. Każdego roku to dla nas szczególny czas radości i spotkań z naszymi przyjaciółmi. Z niecierpliwością czekamy już na kolejny „Słoneczny Tydzień”. Dobrze było Was zobaczyć i wspaniale się z Wami bawić!

Zobacz więcej

Koncert fletowy

Odwiedzili nas 20 maja uczniowie klas 3-7 ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Radostowicach. Serdecznie dziękujemy za zachwycający koncert fletowy. Świadomi ogromu trudu włożonego w przygotowanie i zorganizowanie spotkania w naszym Domu dziękujemy Pani Katarzynie, Elżbiecie i Agacie oraz wszystkim zaangażowanym uczniom. Gratulujemy Wam talentów, umiejętności i wytrwałości oraz życzymy zapału do ciągłego poszukiwania i rozwijania swoich zdolności. Dziękujemy szkolnemu kołu wolontariatu za zorganizowaną zbiórkę czekolad dla naszych Mieszkańców.

Zobacz więcej

Przegląd Piosenki i Twórczości Muzycznej

Trwają kolejne dni słonecznego Tygodnia. Ale słoneczne, nie tylko za sprawą słońca za oknem ale również i jubileuszowego XXV Powiatowego Przeglądu Piosenki i Twórczości Muzycznej „Słoneczne granie i śpiewanie”. Wydarzenie rozpoczęło się wspólnym zaśpiewaniem utworu „Pokolenie”. Na scenie Pszczyńskiego Centrum Kultury w tym roku nasz Dom reprezentowała Pani Basia, Pani Angelika i Pan Paweł w utworach „Nie zastąpi Ciebie nikt” oraz „Tyle słońca w całym mieście”. Było to dla naszych Mieszkańców ogromne przeżycie, ale również i dobra zabawa i wielka radość!

Zobacz więcej

Archiwum

Skip to content