Poświąteczne odwiedziny kolędowo-jasełkowe w naszym Domu

30 grudnia w kaplicy miał miejsce koncert Chóru „Vocal Senior” działający przy Uniwersytecie III Wieku w Pszczynie. Chór pięknie zaśpiewał kolędy, piosenki o tematyce świątecznej oraz okolicznościowe. Koncert ten odbył się dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszek: p. Ani i p. Lucyny, które są również słuchaczkami Uniwersytetu. Dziękujemy za radość i energię, która z Was emanowała.
31 grudnia, tradycyjnie już w naszym Domu miały miejsce odwiedziny duszpasterskie księży z parafii Wszystkich Świętych: ks. proboszcza Krystiana i ks. Mateusza.
2016 rok rozpoczęliśmy pięknym koncertem Zespołu Ludowego „Ćwikliczanie”. 3 stycznia 2016  usłyszeliśmy koncert  kolęd, który odbył się z inicjatywy naszej wolontariuszki – p. Teresy.
Natomiast 9 stycznia miał miejsce nastrojowy koncert kolęd w wykonaniu
p. Tomasza Caputy i jego siostry Anny. Podczas tego wieczornego koncertu usłyszeliśmy znane i lubiane kolędy i pastorałki. To był bardzo przyjemny wieczór.
Tego samego dnia tylko rano odwiedziły nas Dzieci Maryi z parafii Wszystkich Św. z pięknym koncertem kolędowym dla mieszkanek oddziału I.
Tradycyjnie już, jak co roku  – 12 stycznia odwiedzili nas członkowie Rodziny Franciszkańskiej, którzy z kolędami i w przebraniach odwiedzili każdy oddział naszego Domu.
18 stycznia odwiedziły nas dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 z pięknym występem jasełkowym w ślicznych strojach. Natomiast następnego dnia –19 stycznia odwiedziła nas młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 z występem z okazji Dnia Babci i Dziadka. Ostatnia grupa szkolna odwiedziła nas 21 stycznia ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Pszczynie z występem jasełkowym. Dzieci całej szkoły zebrały słodycze, które ofiarowały Mieszkańcom. Słodycze te zostały podzielone na wszystkie oddziały i będą stanowiły słodki dodatek do popołudniowej kawy.
Dziękujemy Wam wszystkim, że zawsze o nas pamiętacie!

Skip to content