Udaliśmy się 6 maja na wycieczko-pielgrzymkę do Czernej. Po dojechaniu na miejsce do Klasztoru Karmelitów Bosych uczestniczyliśmy we Mszy świętej sprawowanej w intencji pielgrzymów i ich rodzin. Następnie zostaliśmy oprowadzeni przez Ojca po zespole klasztornym i zostaliśmy zaznajomieni z jego historią. Drugą część dnia stanowiły zajęcia warsztatowe przy muzyce, śpiewie i tańcach, które odbyły się w Nowej Górze.
Zajęcia były poprowadzone przez Pana Tytusa Woźnioka, Panią Anię, Magdę i Jolę z Zagroda Edukacyjna Pasieka u Tytusa. Dziękujemy Pani Urszuli Gontarskiej za możliwość dołączenia do grupy i tak wspaniałe przeżycia!




















