Koncert Henryka Czicha

14 stycznia, w kaplicy naszego Domu, odbył się koncert pana Henryka Czicha. Zagrał on najpiękniejsze kolędy zespołu Univers oraz kilka starych, największych przebojów. To było jak wehikuł czasu. Nie było chyba osoby, która by nie nuciła pod nosem „gdy zapada grudniowa noc…”, „maleńki Jezu zostań tu, zamieszkaj w każdym z nas…”, „tacy byliśmy jeszcze wczoraj…” czy „w taką ciszę…”. Po występie wszyscy goście… zostali zaproszeni na świetlicę, gdzie mogli spotkać się na wspólnym biesiadowaniu przy stołach, pysznym gulaszu, sałatkach oraz tradycyjnym cieście i kawie.
Koncert był podziękowaniem dla wszystkich ofiarodawców, którzy wsparli nas finansowo i wpłacili 1% podatku na rzecz naszego Domu. W imieniu naszych Chorych dziękujemy za ten dar . W 2015 roku otrzymaliśmy 10.061,10 zł. Kwota ta pokryła część kosztów na zakup nowego busa, dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, częściowo dofinansowanego przez PFRON.

Również w tym roku prosimy o podarowanie nam 1%. Mamy w planie niezbędny zakup platformy na schody do przewozu osób na wózkach inwalidzkich.

Skip to content