Poświąteczne odwiedziny jasełkowe

Trwając w okresie Bożego Narodzenia Mieszkańcy dalej bardzo oczekują na odwiedzające Nasz Dom grupy uczniów z zaprzyjaźnionych szkół, które pokazując swoje talenty aktorskie ubogacają codzienność Mieszkańców. W tym czasie odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 18, Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszczynie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mizerowie a 16 stycznia to Mieszkańcy odwiedzili ZSS nr 3 w Pszczynie. 8 stycznia uczniowie z  klasy IIa z wychowawczynią p. Grażyną Loskot, uczniowie klas V i VI z opiekunami: p. Danutą Heczko, Jadwigą Matuszek, Małgorzatą Fischer ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie przedstawiły jasełka oraz wspólnie z Mieszkańcami zaśpiewali kolędy.

16 stycznia natomiast Mieszkańcy udali się na przedstawienie jasełkowe oraz koncert kolędowy pt. „Sekret Bożego Narodzenia” do Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Pszczynie.

23 stycznia odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 w Pszczynie pod kierunkiem p. Sylwii Wituła i p. Katarzyny Klimczak z przedstawieniem jasełkowym połączonym ze śpiewem kolęd.

26 stycznia Mieszkańcy spotkali się w uczniami IV klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszczynie wraz z wychowawczynią P. Małgorzatą Wiatr oraz p. Bartłomiejem Beck. Dzieci przedstawiły jasełka i wręczyły drobne upominki, własnoręcznie przez nich zrobione. Po występie na świetlicy dzieci udały się na oddział I, aby osobiście wręczyć upominki osobom leżącym i mniej sprawnym sprawiając tym samym Mieszkańcom ogromną radość.

Następnego dnia – tj. 27 stycznia popołudniu odwiedzili Nas uczniowie klas II-VI ze Szkoły Podstawowej w Mizerowie z p. Dyrektor Bogusławą Krutak- Gałuszka na czele oraz p. Sylwią Kowalską, Beatą Gruszką i Anetą Okularczyk z przedstawieniem jasełkowym oraz koncertem ale także wspólnym odśpiewaniem kolęd i pastorałek. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny dzieci, trud i serce włożone w przygotowania i czekamy znowu za rok.

Skip to content